Dienos archyvas: 2024 20 kovo

Edukacija Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijoje

Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Su nekantrumu laukdami ne tik atbundančios gamtos ir gaivaus pavasario, bet ir minėdami Velykų tradicijas, ,,Daigeliai‘‘ grupės vaikučiai kovo 19 d. dalyvavo Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijoje organizuotoje Velykinėje edukacijoje ,,Margučių marginimas‘‘. Kiaušinių marginimo edukacija mūsų vaikučius susipažindino su tradiciniais kiaušinių marginimo būdais. Biologijos ir chemijos mokytojos bei 10 klasės mokiniai mokė marginti kiaušinius įvairiais būdais, naudojant aplikacijas, natūralius dažus. Vaikai noriai kibo į darbą. Jie kruopščiai margino kiaušinukus, aplikavo, lašino pasirinktus dažus. Numarginome tikrai šaunių ir žaismingų margučių. Po to vaikai iš popieriaus gaminosi velykinius krepšelius. Krepšelius su kiaušiniais vaikučiai pasiėmė su savimi ir galės nustebinti šeimos narius, artimuosius, draugus savo rankomis puoštais margučiais.