Dienos archyvas: 2024 12 kovo

Edukacija ,,Inkilėlių gyventojai‘‘

Artėja…. oi, kaip artėja pavasario šaukliai… O mūsų inkilai jau bruzda priimti svečius… Ar jaučiat, kaip budina žemė mus iš miego sąstingio ir pusnių? Tad, jei jūs jau pabudote, pasitikime pavasari kartu!

Kovo 12 d. darželyje vyko edukacija apie inkilėlių gyventojus. Tyrinėjome inkilėlius bei matavome plunksnas didžiausio, mažiausio ir plepiausio paukščio plunksnas… Vaikai sužinojo, kad inkilėliuose gyvena ne tik paukščiai, bet ir vabalai, vabzdžiai, drugeliai, pelės, voverės, šikšnosparniai. Kiekvienas inkilėlių gyventojas turi jam skirtą, pagamintą inkilėlį. Aptarėme su vaikais kodėl turime pakabinti inkilėlius, kaip juos prižiūrėti ir apsaugoti. Edukacijos pabaigoje vaikai kūrė pavasariškus paveikslėlius, raižant lino raižinius. Kiekvienas vaikas pasigamino nuostabius paveikslėlius. Tikime, kad neliko abejingų ir širdelėse užsižiebė saulės spinduliai begaminant šiuos paveikslėlius. Vaikų emocijos buvo geros, nuotaikingos, o veikla praėjo linksmai, kūrybiškai, smalsiai.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Danguolė Voinič, Aurelija Jadinskytė, Julija Mincevič, Ana Gricevič