TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA DARŽELYJE

Birželio 1d. darželyje“ vyko sporto renginys, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Vaikai turi teisę augti šeimose, turėti mamą ir tėtę, eiti į darželį ar mokyklą, turi teisę jaustis saugūs, augti sveiki.  ,,Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta,  kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti…”   ( A. Baltrūnas )

Vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Visų grupių vaikučiai ir auklėtojos išbėgo į darželio kiemą kartu pasportuoti, pažaisti, pabūti, pasidžiaugti vaikyste. Drauge visi dalyvavome įvairiuose žaidimuose, rungtyse, pūtėme muilo burbulus, piešėme kreidelėmis. Buvo linksma ir smagu, visi patyrėme daug puikių akimirkų!

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Danguolė Voinič, Aurelija Jadinskytė ir Ana Gricevič