Edukacija „Paukščiai mūsų draugai“

Edukacijos tikslas – padėti vaikams pažinti, saugoti, puoselėti gyvąją gamtą; sužinoti
kuo daugiau apie Lietuvos paukščius, formuoti vertybines nuostatas gamtos atžvilgiu, plėtoti vaikų
kūrybinius gebėjimus.

Sausio 23 d. į ,,Daigeliai‘‘ grupę atvyko VRSCB Bezdonių struktūrinio padalinio vyr.
bibliotekininkė Dorota. Šią dieną vyko įvairios edukacinės veiklos, žaidimai, viktorinos apie paukštelius. Kartu su bibliotekininke vaikai darė paukštelių „mankštą“, žiūrėjo filmuotą medžiagą, darė darbelius, aiškinosi, kokie paukšteliai gyvena Lietuvoje, kuo jie minta, kurie lieka žiemoti, o kurie išskrenda, kaip vaikai gali padėti žiemojantiems mūsų giesmininkams. Kartu su vaikais sutarėme, jog gamta – visų mūsų namai ir turime ją tausoti, saugoti ir prižiūrėti, padėti gyvūnams ir paukšteliams žiemą.