Velykos, Velykos – pavasario šventė!

Šv. Velykos – gamtos atbudimo šventė, kuri pažadina gyvybę. Ugdytiniai su mokytojomis grupėse ruošėsi gražiausiai pavasario šventei – šv. Velykoms. Kalbėjosi apie šventės papročius ir tradicijas. Veiklų metu atliko įvairias užduotėles – piešė, klijavo, aplikavo velykinius kiškius ir margučius. Grupės pasipuošė įvairiais vaikų, tėvelių, pedagogų darbeliais. Išmoko kiaušinių marginimo būdų. 2023 m. balandžio 11 d. darželyje vis netilo šv. Velykų šurmulys. Visose grupėse vaikai dalijosi šventiniais įspūdžiais, džiaugėsi gražiai namuose numargintais margučiais.  Ir visi, kaip ir kasmet, nekantriai laukė šventės, kuri vyko ,,Daigeliai‘‘ grupėje. Šventės metu vaikai deklamavo eilėraštukus, visi drauge šoko rateliuose, žaidė žaidimus. Nenuoramos Kiškiai visus šventėje dalyvavusius vaikučius pakvietė pajudėti ir parungtyniauti linksmose estafetėse. Šventė persikėlė ir į lauką. Vaikai linksmai leido laiką, džiaugėsi pavasariu, rideno kiaušinius, žaisti velykinius žaidimus.

Tikime, kad Velykinė nuotaika atnešė gaivią tikėjimo galią, kuri apsigyveno mūsų širdyse. Norisi palinkėti, kad kartu su atbundančia gamta visų mūsų sielose skleistųsi gerumo gėlės.