Antrasis vaikų meninio skaitymo konkurso „Eilėraščio labirintais“ etapas

2024 m. vasario 28 d. mūsų ikimokyklinio ugdymo skyriaus ikimokyklinukai David, Karolina ir gimnazijos priešmokyklinukės Sofija, Kornelija dalyvavo Vilniaus rajono švietimo įstaigų, teikiančių ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, vaikų meninio skaitymo konkurse „Eilėraščio labirintais“, kuris įvyko Nemenčinės vaikų darželyje. Konkurso tikslas – ugdyti sakytinę kalbą, puoselėti meninio žodžio suvokimą, meninio skaitymo įgūdžius. Konkursas vyksta jau 15 metus ir mūsų įstaigos vaikučiai visada dalyvauja. Šis konkursas vyko dviem etapais: pirmasis etapas organizuotas savo įstaigoje ir buvo išrinkti dalyviai, kurie šiandiena vyko į antrą etapą. Mažieji skaitovai kaip išmanydami stengėsi perteikti kūrinių nuotaiką, mintį. Susirinkusiuosius džiugino ne tik vaikų deklamuojami kūriniai, bet ir sceninė laikysena, puošni dalyvių apranga. Mūsų vaikučiai gavo padėkas ir dovanėles už dalyvavimą.

Klausydami mažųjų konkurso dalyvių be galo džiaugėmės, kad pedagogų ir tėvelių pastangomis meninis skaitymas ir toliau puoselėjamas, nuo mažų dienų skiepijama meilė gimtajai kalbai, o žodis vaikų lūpose teikia didžiulį pasitenkinimą ne tik mums, bet ir jiems patiems.