Kalėdinis renginys tėvams

Gruodis – ore dvelkia gerumu ir maloniomis staigmenomis. Vėl apsisuko laiko ratas ir sulaukėme  gražiausios metų šventės – Kalėdų. Šventei ruošėmės iš anksto – vaikučiai mokėsi dainelių, šokių, eilėraščių, ratelių, ruošė papuošimus grupėms, dovanėles, su nekantrumu laukdami artėjančių švenčių. Šiais metais šventės darželyje vyksta kiek kitokiu ritmu – darželio bendruomenė nusprendė surengti keletą Kalėdinių renginių: vienas skirtas tik tėvams, o kitas – vaikučiams su Kalėdų seneliu. Visų grupių vaikai ir pedagogai papuošė grupes, salę ir paruošė filmukus su vaikučių pasirodymais, sveikinimais tėveliams.

Gruodžio 19 d. į naujai įrengtą salę susirinko visų grupių ugdytinių tėveliai, sesutės, broliukai, seneliai. Renginyje dalyvavo direktorė Veslava Voinič, buvusi ilgametė darželio direktorė Lucija Auziak, buvusi ilgametė darbuotoja Galina Podlecka, Bezdonių parapijos kunigas Arūnas Mitkevičius, l.e. seniūno pareigas Danuta Klimaševska. Renginio metu svečiai, darželio grupių pedagogės tarė gražius palinkėjimo žodžius visiems dalyviams ir žiūrėjo pedagogių sukurtus filmukus. Vaikai dovanojo mums savo nuostabius pasirodymus. Pabaigoje kunigas papasakojo apie Kalėdų prasmę, kartu su visais pasidalino Kalėdaičiais. Norisi tikėti – kad visi dalyvavę renginyje ne tik patyrė gerų emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenas, bet ir sukurtą kalėdinę dvasią parsinešė ir į namus.

Linksmų, ramių, šiltų artėjančių Šv. Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų metų.