Belaukiant Kalėdų

Štai ir į pabaigą eina pirmasis šių mokslo metų pusmetis. Nors jis buvo šiek tiek kitoks (paveiktas covid 19 viruso), tačiau ugdymas mūsų ugdymo įstaigoje nesustojo ir įgyvendinome visus numatytus tikslus ir uždavinius. Į ugdymo procesą buvo įtraukti ne tik vaikai, bet ir tėvai, dalyvaujant įvairiuose projektuose, konkursuose, parodose. Gavome už dalyvavimą nemažai padėkų.

Šiemet Kalėdų laukimas taip pat buvo pakoreguotas pandemijos. Tačiau negalėjome atimti iš vaikų nuostabių šventinių laukimo, pasiruošimo, šventimo akimirkų.

Gruodžio 15 d. sumąstėme nustebinti vaikučius. Su vaikais ugdymo poceso metu pasinėrėme į pasakų pasaulį. Vaikai susipažino su pasaka ,,Snieguolė ir 7 nykštukai“. Pavirtome ir mes į šios pasakos veikėjus: žaidėme, keliavome įveikdami įvairias kliūtis, kol pasiekėme nykštukų namus. Ir nutyko pats nuostabiausias dalykas – vaikai pamatė per langą, taku pro darželį keliaujantį Kalėdų senelį. Kiek džiaugsmo buvo!!!

Vaikams organizuota staigmena pavyko labiau, nei tikėjomės. Oras įstaigoje vibravo nuo nuotaikingos, džiugios atmosferos. Negalime net nusakyti kaip spindėjo vaikų akelės ir spurdėjo jų širdelės. Tai matant, esame laimingi ir mes.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Voinič

Galerija:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.