MIELI TĖVELIAI,

Malonu, kad skirdami savo paramą ir labdarą, Jūs prisidedate prie vaikų darželio tobulinimo. Ir toliau kviečiame ir maloniai prašome pasinaudoti proga ir paremti mūsų darželį.

KAIP JŪS GALITE TAI PADARYTI?

 1. Atsisiųskite FR0512(4) formą iš VMI svetainės https://www.vmi.lt/cms/formos?_stiformssearch_WAR_eskisliferayportlet_formDate=1525693698017&p_p_id=stiformssearch_WAR_eskisliferayportlet&p_p_lifecycle=1&p_p_state=normal&_stiformssearch_WAR_eskisliferayportlet_javax.portlet.action=search&_stiformssearch_WAR_eskisliferayportlet_title&_stiformssearch_WAR_eskisliferayportlet_code=FR0512&_stiformssearch_WAR_eskisliferayportlet_tax&_stiformssearch_WAR_eskisliferayportlet_revision=false  arba paspaudę ant failo FR0512(4) ir atsispausdinkite ją.

Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą ir telefoną. Įrašykite pildymo datą, pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį ir nurodykite, kiek procentų skiriate vaikų darželiui. Įrašykite vaikų darželio duomenis. Banko duomenų pildyti nereikia. Formos apačioje pasirašykite, įrašykite savo vardą ir pavardę. Užpildytą prašymą išsiųskite į Mokesčių inspekciją adresu: Neravų g. 8, LT-66401, Druskininkai.

2.  Arba 1,2 % GPM dalį galite skirti Elektroninio deklaravimo sistemos svetainėje (prisijungę prie EDS ir pasirinkę pildyti formą FR0512(4) https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx)

Vilniaus r. Bezdonių vaikų darželio rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas): 191323733

Paramos gavėjo pavadinimas: Vilniaus r. Bezdonių vaikų darželis

Adresas: Statybininkų g. 9, LT-15202, Bezdonys

Banko pavadinimas: Swedbankas

Banko kodas: 73000

Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT 72 7300 0101 0630 5813

Primename, jog prašymas pervesti 1,2 % pajamų mokesčio sumos turi būti pateiktas

 iki 2020 metų liepos 1 dienos.

DĖKOJAME UŽ JŪSŲ PARAMĄ!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.