Informacija tėveliams (globėjams, rūpintojams):

Nuo rugsėjo 1 d. priešmokyklinukai ir pirmokai pietaus nemokamai.

2019 m. gruodžio 5 d. įsigaliojus Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymo pakeitimams nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. visi priešmokyklinukai ir pirmokai visose Vilniaus rajono savivaldybės mokyklose, įskaitant ikimokyklinio ugdymo mokyklas, turi teisę į nemokamus pietus, nevertinat jų tėvų (globėjų, rūpintojų) gaunamų pajamų.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl nemokamų pietų (nevertinant gaunamų pajamų) vienas iš priešmokyklinio amžiaus grupės ar pirmos klasės mokinio tėvų (globėjų, rūpintojų) jau nuo š. m. liepos 1 d. gali kreiptis į gyvenamosios vietos seniūniją (jeigu gyvenamoji vieta nedeklaruotą – į seniūniją, kurioje faktiškai (gyvena)  arba pateikti prašymą elektroniniu būdu per Socialines paramos šeimai informacinę sistemą www.spis.lt.