Mamos diena

Sakoma, kad MAMA – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos. MAMA – tai ta, kuri sugeba viską atleisti. Motinos rankos, kurios visada apkabina ir priglaudžia savo vaikus. Motinos meilė,kuri niekada neišblėsta ir nenuvertėja. Geriausia dovana mylimai mamai – gražūs žodžiai. Todėl su „Daigelių“ grupės vaikučiais Balandžio 30 dieną minėjome mamos dieną. Šventiškoje grupėje buvo daromos gėlės, nuoširdžiai skambėjo mažųjų dainelės, jausmingi eilėraštukai ir nuotaikingi muzikiniai šokiai, kurie buvo skirti brangiausiam žmogui – MAMYTEI. Taip pat vaikai gamino šokoladinį pyragą ir vėliau jį ragavo. 
Po šventiškos dienos vaikai nusinešė namo mamai dovaną – savo rankom darytas gėlytes. Tai brangiausia dovana, kurią gali gauti mama iš savo vaiko. Šitaip vaikučiai atsidėkojo Mamytėms už rūpestį ir meilę. 
Išsiskirstėme puikios, pakilios nuotaikos supratę, kad brangesnio žmogaus už Mamą būdami dideli ar maži mes niekada neturėsime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.