ŽEMĖS DIENA

Tikslas: plėsti ugdytinių žinias apie Žemę, išreikšti jai pagarbą, rūpestį, mokytis saugoti Žemę ir visa kas gyva joje.

Su mažiausiais vaikučiais balandžio 22 dieną paminėjome Žemės dieną. Kartu su vaikais kalbėjome ir diskutavome apie tai, kaip reikia saugoti žemės turtus. Mokėsi stebėti gamtą, spėti, tyrinėti ir daryti išvadas. Taip pat, papuošėme savo žaliąją palangę, patys sodinome daržoves. Kartu su vaikais ėjome į mišką, rinkome šiukšles. Daug kalbėjome, kad negalima šiukšlinti miške, nes miškuose gyvena daug žvėrelių, šiukšlės kenkia medžiams ir augalams.

Visi kartu nupiešėme medį, ant kurio štampavome savo rankytes. Taip norėdami pasveikinti Žemę. Aplink vyravo gera nuotaika, vaikai buvo pilni gerų emocijų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aurelija Jadinskytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.