Bukieciki dla kobiet od grupy „Żaczki” z okazji 8 marca!

Marzec wyjął grosik srebrny,
Teraz będzie mu potrzebny.
Do kwiaciarni marzec pobiegł,
Kupić bukiet na Dzień Kobiet.

Dzień Kobiet jest obchodzony corocznie w wielu państwach. Te święto swoje początki miało aż w 1909-1910 latach, kiedy to płeć piękna walczyła o równość i prawa. W XXI wieku Dzień Kobiet ma już inny klimat, jest raczej kojarzony z delikatnością i kobiecością. Dzisiejszy dzień to doskonała okazja, by wyrazić szacunek i docenić kobiety. Zazwyczaj Panie są obdarowywane kwiatami i słodyczami, lub co najmniej życzeniami.

Z tej okazji grupa „Żaczki” namalowała kolorowe bukiety! Mimo że na dworze jest szaro, dzieci składają najserdeczniejsze życzenia i pragną, aby te kwiaty cieszyły serduszka Kobiet!

Nauczycielka Magdalena Bartoszewicz

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.