Dienos archyvas: 2021 8 kovo

Bukieciki dla kobiet od grupy „Żaczki” z okazji 8 marca!

Marzec wyjął grosik srebrny,
Teraz będzie mu potrzebny.
Do kwiaciarni marzec pobiegł,
Kupić bukiet na Dzień Kobiet.

Dzień Kobiet jest obchodzony corocznie w wielu państwach. Te święto swoje początki miało aż w 1909-1910 latach, kiedy to płeć piękna walczyła o równość i prawa. W XXI wieku Dzień Kobiet ma już inny klimat, jest raczej kojarzony z delikatnością i kobiecością. Dzisiejszy dzień to doskonała okazja, by wyrazić szacunek i docenić kobiety. Zazwyczaj Panie są obdarowywane kwiatami i słodyczami, lub co najmniej życzeniami.

Z tej okazji grupa „Żaczki” namalowała kolorowe bukiety! Mimo że na dworze jest szaro, dzieci składają najserdeczniejsze życzenia i pragną, aby te kwiaty cieszyły serduszka Kobiet!

Nauczycielka Magdalena Bartoszewicz

KAZIUKO MUGĖ

Kaziuko mugė – pats tikriausias pavasario pranašas. Visą savaitę grupės vaikučiai ir jų tėveliai, vadovaujami kūrybiškų savo auklėtojų, ruošė darbelius, skirtus Kaziuko mugei.

Šių metų kovo 4 dieną grupėje „Strumyk“ vyko Kaziuko mugė, kurios tikslas – supažindinti vaikus su Kaziuko mugės papročiais ir amatais.

Šiemet Kaziuko mugė taip pat buvo pakoreguota pandemijos. Tačiau negalėjome atimti iš vaikų nuostabios mugės, visgi visą savaitę su vaikais kalbėjome apie Kaziuko mugę, ruošiamės. Su vaikais kepėme vaflius, darėme verbas, piešėme ąsočius, lipdėme paukštelius. Vaikams patiko žiūrėti ir susipažinti su Kaziuko mugės amatais.

Pasibaigus mugei, grupėje dar ilgai sklandė pavasariška nuotaika. Toks renginys suburia, suartina grupės bendruomenę, lavina ugdytinių kūrybiškumą ,meninį- estetinį suvokimą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aurelija Jadinskytė