VASARIO 16 – OSIOS MINĖJIMAS

Dėkoju aš tau už laimingą vaikystę,

Už mamą ir tėtį, už mūsų draugystę.

Gyvuoki per amžius ir būki laisva,

Gimtine manoji, brangi LIETUVA

Vasario 16-oji – ypatinga šventė visai Lietuvai. Bezdonių ikimokyklinio ugdymo skyriaus grupė „Strumyk“ ugdytiniai paminėjo šią dieną aktyviai, dalijosi žiniomis apie savo kraštą, jos tradicijas, dainavo tarmiškas dainas, šoko ratelius, taip pat dainavo Lietuvos valstybės himną. Vasario 16 – osios minėjimu, norėjome ugdyti pilietiškumą, tautiškumą, meilę tėvynei, savo kalbai ir jos tarmei. Visi pasipuošėme tautine atributika, nešini trijų spalvų vėliavėlėmis. Šios dienos minėjimu įtvirtinome žinias apie tautinius simbolius, dainavome lietuvių liaudies dainas, šokome ratelius, veiduose neblėso šypsenos – tokia Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjimo šventė buvo mūsų grupėje „Strumyk“.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aurelija Jadinskytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.