Gražiausios metų šventės

Gražiausios metų šventės – Kalėdų, jų laukė visa darželio bendruomenė. Gruodžio 16 – tą dieną grupė „Strumyk“ klegėjo nuo vaikų juoko, šurmulio ir džiaugsmo. Nors šiuo metu esant tokiai situacijai, Kalėdų laukimas buvo kitoks, nei įprastai. Tačiau negalėjome iš vaikų atimti tokios gražios šventės laukimo. Žėrinti Kalėdų eglutė, puošnūs vaikų rūbai, linksma muzika ir šokiai teikė vaikams džiaugsmą. Vienas labiausiai džiuginančių šventės momentų – ateinančio Kalėdų senelio laukimas. Patys mažiausi darželio ugdytiniai, laukė prie lango atvykstančio Kalėdų senelio, o kaip pamatė labai visi apsidžiaugė. Vaikai buvo pasipuošę miško gyventojais, nykštukais, angeliukais. Pasitikę Kalėdų senelį visi vaikai jautėsi nedrąsiai, bet vėliau įsidrąsino ir kartu su Kalėdų seneliu šokome, dainavome, žaidėme žaidimus. Aktyviai ir smagiai praleidome laiką.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja  Aurėlija Jadinskytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.