PRANEŠIMAS DĖL VILNIAUS R. BEZDONIŲ VAIKŲ DARŽELIO REORGANIZAVIMO

Pranešame, kad Vilniaus rajono savivaldybės tarybos sprendimu nutarta reorganizuoti Vilniaus r. Bezdonių vaikų darželį prijungiant prie Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos ir suteikiant pavadinimą Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos Bezdonių ikimokyklinio ugdymo skyrius.

Vilniaus r. Bezdonių vaikų darželis reorganizuojamas iki 2020 m. rugpjūčio 31 d.

Po reorganizavimo pasibaigiančios biudžetinės įstaigos teisės ir pareigos (jai vykdyti reikalingi dokumentai ir bylos) perduodamos po reorganizavimo veikiančiai biudžetinei įstaigai po to, kai šios biudžetinės įstaigos pakeisti nuostatai bus įregistruoti Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre, bet  ne vėliau kaip 2020 m. rugsėjo 1 d.

Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos direktorė Veslava Voinič

L. e. Vilniaus r. Bezdonių vaikų darželio direktorės pareigas

http://www.darzelis.bezdonys.vilniausr.lm.lt/dokumentas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.