Dėl mokesčio už darželį karantino metu

Mokesčio už vaiko maitinimą ir ugdymo reikmių tenkinimą Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos apraše, patvirtintame Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2017 m. birželio 30 d. sprendimu Nr. T3-279, nustatyta, kada nemokamas mokestis už vaiko ugdymą ir maitinimą.

8 punkte reglamentuota, kad tėvai mokesčio ugdymo reikmėms tenkinti nemoka už šeštadienį, sekmadienį, švenčių dienas, švietimo įstaigų uždarymo metu ir jei priešmokyklinio ugdymo grupės veiklos trukmė yra 4 valandos.

13. 10. punkte nustatyta, kad kai švietimo įstaiga ar grupė uždaroma dėl karantino ar paskelbus epidemiją, tėvai, už nelankytas dienas švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nemoka mokesčio už vaiko maitinimą.

https://www.vrsa.lt/index.php?2668312260&fbclid=IwAR3GFmAwUkhiWX3IdcijycBSb1kWyJD-dyG6xpPix5JG6DmKsWH-KUUPlwE

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.