Renginys skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti

Artėjant valstybinėms šventėms darželis pasipuošė Lietuvos atributika, vaikų piešiniais, darbeliais. Buvo suorganizuota vaikų darbų paroda ,,Mano gimtinė’’.

Vasario 12 dieną darželyje įvyko renginys skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginyje dalyvavo darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai, pedagogai. Pilietiškumu ir džiugia šventine nuotaika spinduliuojančio renginio metu ugdytiniai šoko tautinius šokius, deklamavo eiles apie gimtąją Lietuvą, Tėvynę, Lietuvos simbolius, dainavo dainas, atliko įvairias užduotis.

Šią dieną darželyje buvo organizuotas ir vaikų meninio skaitymo konkurso „Magiška eilėraščių šalis “ I etapas. Dalyvavo 10 vaikų.  Pirmojo konkurso etapo laimėtoją komisija vienbalsiai išrinko ,,Daigeliai’’ grupės mergaitę Smiltę, kuri vasario 27 d. dalyvaus finaliniame meninio skaitymo konkurse  Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželyje.

Šis renginys praplėtė vaikų žinias apie gimtąjį kraštą ir paliko daug įspūdžių ir džiugių emocijų. Džiugu, kad šią ypatingą Lietuvai šventę paminėjome aktyviai, išradingai ir linksmai.  Tikimės, kad šis  renginys palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis sava šalimi.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Voinič

/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.