PEDAGOGŲ PRAKTINĖ VEIKLA – „KALĖDŲ LAUKIMO DIRBINIAI – KALĖDŲ EGLUTĖS PAPUOŠALAI – MŪSŲ PAVELDAS“

2019 m. gruodžio 6 d. Nemenčinės vaikų lopšelyje – darželyje buvo organizuota Vilniaus rajono Nemenčinės krašto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų praktinė veikla ,,Kalėdų laukimo dirbiniai – Kalėdų eglutės papuošalai – mūsų paveldas”. 

Į pedagogų praktinę veiklą susirinko didelis Vilniaus r. Nemenčinės krašto pedagogų būrys: Kabiškių vaikų lopšelio-darželio, Bezdonių ir Nemenčinės vaikų darželių, Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos Visalaukės Filialo, Bezdonių ,,Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos, Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos, Eitminiškių pagrindinės mokyklos ir Nemenčinės vaikų lopšelio – darželio mokytojai bei kiti pedagogai.

Pedagogai pasidalino turima patirtimi ir aptarė galimus Kalėdų laikotarpio kūrybinių dirbtuvių organizavimo vaikams būdus bei metodus. Susirinkusiųjų nuotaiką praskaidrino ugdytinių Advento laikotarpio rateliai ir žaidimai, o svečių padovanoti karpiniai papuošė Nemenčinės vaikų lopšelio-darželio salę.

Ikimokyklinio ugdymo grupės „Daigeliai“ mokytoja Danguolė Voinič